EU120130-2
EU120130-S
EU120132-1
EU120135-1
EU141151-S
Register now to get access to our online shop
Register now and access our complete product range and many exclusive services.
Productdetails over
EU120130-2
d
120 mm
L
12,5 mm
Eigenschappen
Schuifsnelheid max.
- 0,5 m/s
Montage
- In gesloten groeven A
- In open groeven B
Constructie
- Staafgroefring
Materiaal
- Polyurethaan (PUR)
Middelen
- Mineraal olie
Temp. max.
- 80 °C
Temp. min.
- -30 °C
Toepassing
- Hydrauliek
Uitvoering
- Metrisch
Werkdruk
- 400 bar